| جمعه ۱۸ آذر ۱۴۰۱ الجمعة ۱۵ جمادى الأولى ۱۴۴۴ Friday 09 December 2022
دیدگاه ها

  تصمیم قطعی کارگزاران برای انتخاب حجتی !

  عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت گفت:در روزهای آینده یک بلوغ خوبی را از اعضای شورای شهر و احزاب حامی خواهیم دید و نتیجه این مباحث و بحث ها و طرح نظرات مختلف نهایتا منجر به یک انتخاب برتری خواهد شد که انشاءالله مردم تهران از آن منتفع خواهند شد.
  1397/2/13 17:34

  به اصلاح در اصلاح‌طلبی نیازمندیم/حمایت چشم‌ و گوش بسته از دولت نداشته باشیم

  تاجرنیا نه فقط به جریان اصلاحات که به تمام مسئولین هشدار می‌دهد؛ بی‌توجهی به خواست مردمی باعث می‌شود تا دوباره جامعه شاهد بروز اعتراضات مردمی، همانند آن‌چه که در دی ماه گذشته رخ داد، باشد.
  1397/1/5 17:51

  استفاده از نام‌های بزرگ باعث تقویت جریانات سیاسی و افزایش قدرت سهم خواهی آنها نمی‌شود.

  علی‌تاجرنیا فعال سیاسی – هرچند عده‌ای درجریان اصلاحات به‌دنبال بازی سازی به نفع احزاب ذره‌بینی هستند تا این احزاب نیزبتوانند در انتخابات آینده نقش بیشتری داشته باشند
  1396/12/13 17:16

  افزایش دلبستگی مردم به حاکمیت، کاهش شکنندگی دولت

  بهبود شاخص شکنندگی دولت، در گفت‌وگوی «آسمان آبی» با علی تاجرنیا، عضو مرکزی حزب اتحاد ملت ایران اسلامی
  1396/12/7 19:01

  نقدهای دلسوزانه جای خود را به تخریب ندهد

  همه باید این موضوع مهم را در نظر داشته باشیم که نظام جمهوری اسلامی ایران به مثابه یک کشتی است که بخش‌های مختلفی از مجموعه حاکمیت و مردم درون این کشتی قرار دارند و اگر به هر شکلی نظام دچار تلاطم شود، طبیعتاً آسیب‌های جبران‌ناپذیر آن متوجه همه آحاد جامعه اعم از مردم عادی و همچنین کسانی می‌شود که در مناصب مدیریتی جامعه قرار دارند.
  1396/12/5 18:15

  علی تاجرنیا، در گفت‌وگو با رویداد۲۴ با اشاره به نشست خبری اخیر رئیس‎جمهور مطرح کرد

  مردم پاسخ‌های قانع‌کننده‌ می‎خواهند / روحانی نباید کلی‌گویی کند/ دولت نیازمند خانه‌تکانی است

  علی تاجرنیا، فعال سیاسی اصلاح‌طلب، بر این عقیده است که روحانی باید در نشست‌های خبری و در گفت‌وگو با مردم و اصحاب رسانه، پاسخ‌های قانع‌کننده‌‌ و شفافی را ارائه دهد و از کلی‌گویی نیز پرهیز کند.
  1396/11/19 18:41

  گفت وگو علی تاجرنیا با شبکه نظر

  علی تاجرنیا مدیریت قالیباف در شهرداری؛ از حکومتی کردن دین و تمرکز بر هیات‌های مذهبی با گرایش سیاسی خاص تا انحصار پروژه‌های عمرانی برای نهادهای نظامی !
  1396/11/18 13:14

  تاجرنیا در گفت‌وگو با نوآوران تأکید کرد:

  ایجاد فضای نقد و گفت‌وگو؛ ضرورت امروز دانشگاه

  کاهش حقوق اعضای هیأت علمی و اساتید دانشگاه؛ عنوان طرحی بود که طی روزهای اخیر واکنش برخی از اعضای کمیسیون تلفیق مجلس را به دنبال داشت.
  1396/11/17 14:56

  گفت‌وگوی «مثلث» با علی تاجرنیا

  جهانگیری ذخیره ماست

  انتخابات ریاست‌جمهوری سیزدهم از الان برای جریانات سیاسی شروع شده است‌ و شخصیت‌های موثر دو جناح سیاسی برای حضور در این میدان مشغول آماده‌سازی خود هستند. البته اصلاح‌طلبان بیشتر روی دو گزینه عارف و جهانگیری متمرکزند و اصولگرایان با تعدادی از شخصیت‌ها مواجه هستند. در این بین به نظر می‌آید اراده‌ای وجود دارد که ذهن‌ها را به سمت دوقطبی لاریجانی - جهانگیری هدایت کند تا سایر گزینه‌ها در حاشیه قرار گیرند. علی تاجرنیا فعال اصلاح‌طلب می‌گوید: «هر دوقطبی که بین جریان اصلاحات و جریان اصولگرا شکل گیرد و یک طرفش لاریجانی باشد، حتما برد به سمت اصلاح‌طلبان خواهد بود.» عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت ایران اسلامی یادآور می‌شود: «لاریجانی هیچ‌گاه رئیس‌جمهور ایران نخواهد شد، چون او قابلیت‌هایی را که می‌تواند اجماع عمومی ایجاد و افکارعمومی را به سمت خود جلب کند واجدش نیست.»
  1396/11/9 12:22

  واگذاری بنگاه‌های اقتصادی نیروهای مسلح به بخش خصوصی، در گفت‌وگوی «آسمان آبی» با علی تاجرنیا، عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت ایران اسلامی

  برای واسپاری‌ها استثنا قائل نشویم

  در جوامع مبتنی‌بر دموکراسی همواره تلاش بر این است تا نظامیان نقش مهمی در تصمیم‌گیری سیاسی و اقتصادی نداشته باشند؛ زیرا با توجه به اقتدار، نفوذ، قداست و قدرت نفوذ این نیروها، به رقیبی رقابت‌ناپذیر، برای بخش خصوصی تبدیل خواهند شد در این باره و با توجه به اظهارات اخیر امیر سرتیپ حاتمی، وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح که از پیگیری واگذاری بنگاه‌های اقتصادی در ارتش و سپاه خبر داده است، با علی تاجرنیا، نماینده سابق مجلس و عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت ایران اسلامی، گفت‌وگویی کرده‌ایم. او معتقد است مسئله ورود به بحث‌های اقتصادی مثل خوره‌ای است که نیروهای نظامی را از محتوای خود تهی خواهد کرد. مشروح این گفت‌وگو در ادامه می‌آید.
  1396/11/4 13:56

  علی تاجرنیا در گفت‎وگو با رویداد۲۴ تشریح کرد:

  بایدها و نبایدهای روحانی در گفت‌وگوی امشب با مردم

  تاجرنیا، کارشناس و فعال سیاسی اصلاح طلب بر این عقیده است که حسن روحانی در گفت و گوی تلوزیونی خود با مردم باید مشکلات و موانعی را که بر سر راه خود دارد را صریحا با مردم در میان بگذارد و به طور جد از پرداختن به مشکلاتی که از دولت‌های نهم و دهم به جای مانده است، پرهیز کند.
  1396/11/2 18:50

  علی تاجرنیا در گفت‌وگو با رویداد۲۴:

  مشی خاتمی با دسیسه دانستن انتقاد جور درنمی‌آید/ خاتمی خواستار توقف تضعیف روحانی بود نه انتقاد

  علی تاجر نیا، فعال سیاسی اصلاح‌طلب اظهار داشت: بارها شاهد بوده‌ام که آقای خاتمی نسبت به برخی از عملکردهای دولت نقد داشته است.
  1396/10/5 14:13
37